GLOBALNE DZIAŁANIE - LOKALNE ZAANGAŻOWANIE

Aktualności O firmie Katalog produktów Linki Dystrybutorzy Serwis
Plasson to światowej klasy producent wyrobów z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i przemysłowych.

W swoim asortymencie posiada ponad 1000 kształtek i zaworów, co stanowi jedną z najbogatszych ofert na świecie.

Kształtki elektrooporowe EF
Kanalizacja grawitacyjna
Geotermalne
Kształtki doczołowe
Złączki skręcane CF
SERIA 1 - złączki wciskowe (typu push fit)
Narzędzia i akcesoria
Zgrzewarki
Katalogi, instrukcje montażu do pobrania
Certyfikaty
Plasson Polska Sp.z o.o.
ul. Julianowska 37a
05-500 Piaseczno

tel.: +48 22 727 90 64
fax: +48 22 727 90 14
e-mail: biuro@plasson.pl

sprawdź dostępność
www.sklep.plasson.pl

PLASSON Livestock
ferma.plasson.pl


Facebook YouTube Linkedin

Plasson Polska Sp. z o.o.

ARCHIWUM

Przeszłość i przyszłość, czyli początek roku okiem Plasson Polska
[2012-01-10]
Nowy Rok, to czas zarówno podsumowań, jak i planów na przyszłość. Plasson Polska zamknął cztery lata swojej działalności. W ciągu ostatnich miesięcy wciąż prężnie się rozwijał wdrażając nowe linie produktów i poszerzając obszary działania.
Pozytywne efekty naszej pracy mobilizują, ale i zobowiązują. Cały zespół dba o dobrą renomę marki Plasson. To, co nas cechuje, to w dalszym ciągu solidność, dbałość o wysoką jakość produktów, szacunek dla naszych klientów oraz otwartość na wszelkie sugestie i pomysły płynące z zewnątrz.

Miniony, optymistyczny rok motywuje nas do kolejnych działań. Na efekty nie trzeba długo czekać. Już w maju chcąc wyjść do potencjalnych klientów obecni będziemy na targach w Monachium i Bydgoszczy.

Pierwsze, odbywające się w dniach 7-11.05.2011, to jedne z największych targów branżowych w Europie - IFAT Ensorga. Na ponad 200 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej (ta edycja będzie pod tym kątem rekordowa) obecnych będzie niemal 3000 wystawców z 18 krajów! Organizatorzy spodziewają się w ciągu pięciu dni ponad 100 000 gości głównie z Niemiec, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Hiszpanii i Polski. Nie może tam zabraknąć stoiska Plasson.

Drugie wspomniane targi, to dla nas premiera - pierwszy raz Plasson Polska pojawi się na tego typu wydarzeniu z własnym stoiskiem, na które już dzisiaj zapraszamy. Wszystko odbędzie się, jak wspomnieliśmy, w Bydgoszczy. Tam w dniach 22-24.05.2011 odbędą się targi WOD-KAN, które jak piszą organizatorzy "niezmiennie od pierwszej edycji rosną w siłę stając się największą i najważniejszą imprezą z branży wodnokanalizacyjnej w kraju". W prawdzie w porównaniu z wspomnianą wyżej wystawą niemiecką liczby nie robią wrażenia, ale jak na skalę kraju są imponujące. Na 14 000 metrów kwadratowych swoje stoiska zaprezentuje niemal 450 wystawców. Organizatorzy spodziewają się odwiedzin 10 000 zwiedzających.

Targi WOD-KAN będą też okazją do zaprezentowania Państwu nowej grupy produktów - Plasson Series 1. Kształtki z Series 1 to innowacja, która naszym zdaniem cechuje całą markę Plasson. Szerzej o nowej linii produktowej wkrótce.
© 2009 Infocity