GLOBALNE DZIAŁANIE - LOKALNE ZAANGAŻOWANIE

Aktualności O firmie Katalog produktów Linki Dystrybutorzy Serwis
Plasson to światowej klasy producent wyrobów z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i przemysłowych.

W swoim asortymencie posiada ponad 1000 kształtek i zaworów, co stanowi jedną z najbogatszych ofert na świecie.

Kształtki elektrooporowe EF
Kanalizacja grawitacyjna
Geotermalne
Kształtki doczołowe
Złączki skręcane CF
SERIA 1 - złączki wciskowe (typu push fit)
Narzędzia i akcesoria
Zgrzewarki
Katalogi, instrukcje montażu do pobrania
Certyfikaty
Plasson Polska Sp.z o.o.
ul. Julianowska 37a
05-500 Piaseczno

tel.: +48 22 727 90 64
fax: +48 22 727 90 14
e-mail: biuro@plasson.pl

sprawdź dostępność
www.sklep.plasson.pl

PLASSON Livestock
ferma.plasson.pl


Facebook YouTube Linkedin

Plasson Polska Sp. z o.o.

O FIRMIE

Plasson Polska Sp.z o.o.  jest wyłącznym przedstawicielem Plasson Ltd. z Izraela. Firma nasza istnieje od 2008r. i jest efektem blisko 15 letniej obecności wyrobów Plasson na polskim rynku.

Z magazynu centralnego mieszczacego się w Piasecznie k/Warszawy poprzez sieć dystrybutorów dostarczamy naszym klientom kształtki elektrooporowe oraz skręcane (zaciskowe) do sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych i przemysłowych.

Oferujemy również zgrzewarki elektrooporowe, narzędzia i akcesoria do montażu kształtek, a także służymy fachową pomocą, doradztwem, zapewniamy serwis, szkolenia oraz materiały techniczne.

Plasson istnieje już 50 lat plass-50lat.jpg [101x160px]

Plasson Ltd.  to światowej klasy producent wyrobów z tworzyw sztucznych. Międzynarodowa firma, notująca sprzedaż na poziomie powyżej 200 milionów Euro rocznie, zatrudnia ponad 1150 pracowników. Swoją silną pozycję na świecie zawdzięcza niezwykle szerokiej gamie produktów przeznaczonych do sieci polietylenowych.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1964 roku od produkcji dla rolnictwa - pierwszymi produktami wytworzonymi przez firmę były systemy transportowe oraz wodopoje dla drobiu. Następnie rozpoczęto produkcję kształtek do rur polietylenowych, które dziś używane są w rozmaitych sieciach poczynając od wody, przez gaz, przemysł, górnictwo, telekomunikację, aż po będące źródłem  firmy rolnictwo.

Od momentu powstania Plasson uległ znacznemu rozwojowi i unowocześnieniu. Dziś może pochwalić się rozbudowaną siecią sprzedaży i dystrybucji, posiada oddziały we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Brazylii, we Włoszech, a także w Polsce.

 

Zasady, którymi kieruje się Plasson to przede wszystkim solidność, dbałość o wysoką jakość produktów, szacunek dla naszych klientów oraz otwartość na wszelkie sugestie i pomysły płynące z zewnątrz.

Wszyscy nasi pracownicy dbają o to, aby utrzymać dobrą renomę, którą może cieszyć się marka Plasson. Zdobyliśmy ją nie tylko dzięki solidności, ale także bardzo szerokiej gamie produktów, którą oferujemy wszystkim naszym klientom. Jesteśmy dumni, z możliwości zaopatrywania i zaspokajania potrzeb tak dużej ilości klientów.

Nasze oddziały i magazyny znajdziecie zawsze w pobliżu kluczowych rynków zbytu. Skupiamy się na logistyce, co przynosi wymierne korzyści. Klienci zawsze wiedzą, że bez zbędnej zwłoki dostaną od nas produkty dokładnie tam, gdzie sobie zażyczą.

Profesjonalni technicy i sprzedawcy, dokładnie instruują wszystkich naszych klientów, poczynając od inżynierów, instalatorów, aż po laików, gdzie i w jaki sposób stosować polecane przez nas produkty.

© 2009 Infocity